iveco 2.8 dizell dopllo kabin dupllo rrot

Shitet nga: ibrahim 14 Tet 22:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Iveco 2.8 dizell baj ndrrim me naj kerr ose naj kamion 8 14 apo naj sen qe me konvenon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim