iveco 40-12 turbo daily dupllo rrota

Shitet nga: 044142341 17 Jan 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
me rks 40-12 dupllo rrota n gjendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim