iveco kamionet

Shitet nga: iveco 15 Gsh 17:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
iveco
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim