iveco

Shitet nga: gazmend 11 Dhj 15:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR   5 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes iveco viti1994 -2.5 me tabela te zvicres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim