iveco

Shitet nga: gazmend 27 Shk 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
iveco viti 2004 shum ngjendje tmir dizell
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim