iveko dajlly

Shitet nga: reis bosi 02 Nën 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes iveko 99
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim