iveko turbo dayly

Shitet nga: lulzim 24 Shk 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Iveko turbo daily i so pa ardhur nga zvicrra ne gjendje shum te mir me te gjitha serviset e kryera nr 044 131 129
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim