kamion 8 14

Shitet nga: xxx 10 Sht 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kamioni 8 14 per pjes apo per me u rregullu mungojn disa pjes kamioni eshte i qlajmruar me koh pa denim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim