kamion mercedes 814

Shitet nga: xxx 17 Sht 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet apo ndrrohet kamioni mercedes 814 i qlajmruar me koh pa denim sanak nuk ka edhe disa pjes te tjera i mungojn motorin e ka shum te mir shitet per pjes apo per me rregullu.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim