kamion mercedes

Shitet nga: naser 28 Gsh 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamionin ne gjendje shum te mir modeli 8-14 i qlajmrun per info me te hollsishme kontaktoni ne nr telefoni 044 633 124
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim