kamion transportus

Shitet nga: bujar 03 Mar 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin pwr transport ngjendje t rregullt
Per meshum na telefononi ne nr e telefonit
045944216
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim