kamion

Shitet nga: fadil 11 Dhj 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 200 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamionin hyundai viti prodhimit 2000 i regjistruar rks
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim