kamionet mercedes dizell

Shitet nga: mehmet hyseni 29 Sht 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamioneten mercedes dizell e gjat 4 metra me 2 gjersia me cerad e pershtatshme per mobileri me gjendje te mir teknike ka shum pjes te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim