kerkoj kamjon saurer 3 aks 290d e blej

Shitet nga: saurer 31 Jan 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
blej kamjon saurer tre aks 290d ose ndrroj me kerr
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim