klip per kiper

Shitet nga: jeton 20 Mar 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet klipi per kiper te 8-14
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim