kombi

Shitet nga: neza 27 Tet 19:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombi citroen hdi 2.2 dizell viti 2004 klm165850 te kaluara asht sapoardhi nga zvicrra transport jap kombin me garacijon te gjidha serviset ekryme me rregull ne citroen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim