man 8.163 gjendje perfekte 1999

Shitet nga: 044142341 09 Mar 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
1999 viti 6 shpejtsi plus hypobin mbrama funksionale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim