man tga 410 kiper

Shitet nga: Agim 19 Pri 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
man tga 410 viti 2002 automatik posedon rretarder intarder klim gomat te mira rexh deri 15-04-2016
kurse rimorkio eshte komplet alumin ne gjendje te shkelqyer poashtu posedon rexh deri 15-04-2016 pose don te gjitha gomat e mira viti i prodhimit 1997
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim