man

Shitet nga: mufa 18 Jan 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

22 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
man 19-414 ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim