mercedes sprinter

Shitet nga: fadil 22 Sht 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes mercedes sprinter 308cdi viti i prodhimit 2004 i ardhur nga zvicra doganen e paguar ne gjendje te rregullte .bejme nderrime me mobile .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim