pikapo

Shitet nga: fiat 22 Jan 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet fiat florina pikap ne gjendje shum te mire teknike nuk ka regjistrim ndrrim i mundshem me naj kombi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim