renault

Shitet nga: flamur 09 Mar 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Renault master viti 2005 . Cmimi sipas marveshjes
nr:044 205 868
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim