rimorkio

Shitet nga: rimorkio 04 Shk 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes rimorkon ne gjendje te rregullt teknike
Per info: 044224288
049224288
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim