shes kamionin daf 3.5 ton 2008

Shitet nga: jetlir 22 Shk 17:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamionin daj 3.5 ton viti 2008 ndersa nrrug u dal 2011 km 150 mij te kalume
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim