shes kamjoneten mercedes 207

Shitet nga: mercedes benz 04 Shk 22:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 150 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamjoneten mercedes benz 207 ne gjendje te rregullt teknike rexhistrim deri ne muajin e 6.
Info:049224288
:044224288
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim