shes mercedes 16-17 n gjendje t rregullt pune ndrr

Shitet nga: Loni 24 Dhj 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes mercedes 16-17 n gjendje t rregullt pune ndrroj me ndonj 3 aks man apo mercedes Viber 044650573
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim