shes opel agila ose ndrroj me pikap apo kamjonet

Shitet nga: kushtrim 17 Pri 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR   1 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes opel agila 1.2 benzin ka klim e sapo ardhur nga zvicrra muni me thirr edhe ne viber +37744326243 ose nderroj me kamjonet ose pikap.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim