shes rimorkio

Shitet nga: riimorkio 24 Shk 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes rimorkio 1ax prej alomini ka edhe librezen ne gjendje te rregullt teknike qmimi 500€ per info 044224288
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim