shiten hebebinat

Shitet nga: Besim 15 Shk 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shiten hebebinat kemi lloje te ndryshmete hebebinave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim