shitet citroeni i qlajmrun ne ks

Shitet nga: kemajl 09 Jan 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 450 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
citroen ne gjendje te mir 1.9 turbo diezell makina gjendet ne fshatin bibaj afer xhamis shitet nga Naseri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim