shitet kombi 1.9 dizel td

Shitet nga: kombe 24 Shk 22:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kombi 1.9 td dizel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim