shitet mercedesi 16-22

Shitet nga: bekri 23 Nën 19:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet mercedesi 16-22 viti 84 sanakin alomin me hebebi esht i qlaimruar denim nuk ka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim