shitet mercedesi 16-22

Shitet nga: bekri 10 Dhj 20:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kamioni 16-22 ne xhendje te regult sanakin alumin hebebin eshte i qlaimruar denim nuka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim