u shit flm merr jep

Shitet nga: pajtim 04 Maj 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombin ne gjendje shum te mir benzin 1.8 benzin regjistrimi i skadum pa deni ju mir presim bejm edhe ndrrim me naj kuzhin apo me naj pikap ju mir presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim