u shit sprinteri

Shitet nga: fadil 03 Tet 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes mercedes sprinter viti 2004 308 cdi ne gjendje nrm me dogan tip top
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim