u shut flm merr jep

Shitet nga: pajtim 04 Maj 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombin wollsfagen t4 1.8benzin ne gjendje shum te mir rks i skadum denim nuk ka bejm edhe ndrrim me naj kuzhin ja me naj kerr familjar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim