vwt4 1.9 dizell

Shitet nga: selimi 28 Jan 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 600 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kamioneten vw t4 1.9 dizell viti i prodhimit1993 regjistrim der ne fund te prillit shum i rujtun esht i pershtatshem per mobileri rimorkion e ka 200x300 mrena me cerad shum te rujshme per me shum informata mun te kontaktini 044673116
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim