Mercedes Atego 1999 RKS

Shitet nga: Qendrimi-R sh.p.k Sot 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 218 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 900 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Atego
Mercedes Atego 817

Viti i Prodhimit : 1999
i RIgjistruar në RKS 1 Vit
Posedon :
KLIM
HBB 1T
JASTIK 3 NIVELE ULJE NGRITJE
I SERVISUAR LIBER SERVISI
DY QELSA

KONTAKTI :

044 71 94 95
049 71 94 95
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim