Diamanti Company- bёjmё hapjen e puseve (bunarёve)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Diamanti Company Dje 00:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina ndërtimi
-Diamanti Company- kryen shёrbimin pёr hapjen e puseve me gypa tё plastikёs tё prodhuar enkas pёr ujin e pijshёm nё thellёsi dhe me profile tё ndryshme, nё terrene shkёmbore dhe nё terrene tё buta, poashtu kjo kompani angazhohet edhe nё testime apo hulumtime tё ndryshme per ujё, xehe nёntokёsore, gaz natyrorё etj.. , pёr mё shumё kontaktoni nё tel. 044 172 798 ose 044 279 069
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim