Eskavator te Importuar nga Zvicra

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.T. MAKINERIA COM" 03 Maj 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina ndërtimi
1.Eskavator OK 21-Ton me zinxhir 2 Lug Viti prodhimit 2001 ne gjendje pune.
2.Eskavator me goma OK 14-Ton 2 Lug Viti i prodhimit 2000 ne gjendje pune.

Adresa: Fshati : Vojnoc , Komuna: Shtime

Tel kontaktues: 044/227-207 dhe 049/172-170
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim