Eskavator

Shitet nga: Ximi 18 Mar 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina ndërtimi
Motorr perkins 4 pistona german ne xhendje si i ri mund te montohet ne bager agregat traktor piruner kombaj e tj esht i testuar dhe xhendja esht si i ri flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim