Gypa betoni prej 200 deri 1500

Shitet nga: Beshi Com 30 Mar 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina ndërtimi
gypa betoni te dimenzioneve prej fi 200 deri ne fi 1000 te drejt
si dhe gypa betoni me qaf (muf ) prej 200 deri 1500 mm
gypa me gjatesi prej 20 cm deri ne 90 cm per te gjitha llojet e gypave
puseta ,kapaka betoni etje
gypat posedojn ateste te cilve edhe atstet mun te ju behen ne punishte jo qka japim ne te gjith gypat kan garancion .mund ta deshmojm me punen te cilen bejm sepse ne eksportojm gypa ne maqedoni si dhe ne Zvicerr
me shum info ne tel 044999907/044.049/146899
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim