Jap Maqinen per lyerje me qera

Shitet nga: Arbër 16 Nën 23:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina ndërtimi
Jap maqinen per lyerje me gibs me qera. Maqina eshte ne gjendje te rregullt, punon shum mir dhe i ka te gjitha pajisjet percjellse. Maqina nuk shitet vetem me qera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim