Makina per Granit dhe Mermer

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Tecnema Kosove 15 Nën 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina ndërtimi
Kompani që kanë të bëjnë me projektimin dhe ndërtimin e sistemeve për industri prodhuese për prerjen në copa në sectorin e qeramikës,
gurit dhe qelqit. Prerja po ndryshonë po ashtu edhe Tecnema; me mbi 1110 sisteme për prerje me shumë tehe (disqe) dhe 500 sisteme për shkurtim dhe montim të instaluar në të gjithë botën, Tecnema është partner ideal për klientët e saj.

Perfaqësues për Kosovë Driton Shala
Kontakti: 049 33 00 44
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim