Maqin e Gozhdave

Shitet nga: syla 13 Shk 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 999 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina ndërtimi
Maqin e gozhdave prej 5-10 i qet kemi edhe Maqina tjera te drurit dhe maqina te punes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim