piruner te ndryshem me gaz dizell

Shitet nga: Shefqet 07 Qer 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina ndërtimi
shes piruner te ndryshem dizell me gaz shesim edhe bager e makina te ndrushme
bager i dhe piruneret dhe makina tjera gjinden ne Gjilan.

Kontakto ne: Ipko/Vala 049 / 044 212 527

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim