Setra 215 HDH

Shitet nga: Arbeni Tours 07 Shk 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina udhëtimi
Shitet Setra 215 HDH. Autobusi ne gjendje te rregullt.posedon Retarder,ABS,Tempomat, Apart Cafe WC etj.
nr.kontaktues 045 492 413 dhe 049 112 555.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim