Shes ose ndrroj faven 1.9 dizell

Shitet nga: fave 25 Dhj 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Ferizaj
Makina : Makina udhëtimi
shes kombin fave 1.9 dizell boj dhe ndrrim kombi asht ne gjendje te rregullt 2 muj denim ika per me shum informata ju mir pres 044 271 583 044 659 283
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim