Makinen per Ngarkim shkarkim (Vilushkar)

Shitet nga: Azem i 12 Mar 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Ferizaj
Emertimi makines :YALE viti prodhimit 1996 prodhimi gjerman eshte ne xhendje shum te mir mekanike hidrailike dhe motorike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim