Mercedes 207 DIZEL -85

Shitet nga: 044 34 35 70 22 Mar 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 050 EUR   1 240 EUR

Komuna: Ferizaj
Mercedes 207 Dizel punon shum mir.Ne gjendje shum te mir tekinke.Kombi nuk ka korezion.Kombi ka regjistrim 2 muj.Nuk asht hipotek dhe mund te perkthehet meniher.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim